;22 532 71 92  22 532 71 94

ŚWIAT OCZAMI MŁODYCH - POZNALIŚMY LAUREATÓW

26 lipca 2017

Pierwsza edycja konkursu „Świat oczami młodych” organizowanego wspólnie z Pocztą Polską została już rozstrzygnięta. Komisja Sędziowska wybrała najlepsze prace. Sędziowie byli pod ogromnym wrażeniem tylu wspaniałych prac. Wybór najlepszych był naprawdę trudny.  Komisja przyznała 3 nagrody główne oraz 10 wyróżnień I stopnia. Ponadto podjęła decyzję o przyznaniu dodatkowych 20 wyróżnień II stopnia. Internauci również wybrali najlepszą pracę.  Łącznie nagrodzimy 34 prace.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Nagrody główne (3):
     
587 497 539
„Końskie zdrowie”, Kruszy Ariadna (13 lat), gim1lebork (Gimnazjum nr 1 im. J.Wybickiego w Lęborku) "Zawsze jest czas na zdrowie”, Marwitz Sandra (17 lat), Rolnik (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Mikołajczyka w Gnieźnie) „Uosobienie zdrowia”, Rylska Kamila (14 lat), GRog4A (Publiczne Gimnazjum im. Obrońców Ziemi Radzanowskiej w Rogolinie)
     
Nagroda Internautów (1):
     
  857  
  „Skok po zdrowie”, Neumann Marta (17 lat), Miłość (Salezjańskie Liceum w Rumi)  
     
Wyróżnienia I stopnia (10):
144 8 1068
„Owocowa drużyna”, Jagura Sebastian (11 lat), SP4 (Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Skierniewicach) „Rowerem dla serca”, Kaliszewska Elżbieta (17 lat), Elektryk Nowa Sól (Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Elektryk" w Nowej Soli) „Zdrowie jest na czasie!”, Kliś Sandra (19 lat), Nitki (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Nowej Soli)
     
1325 1284 414
„Równowaga”, Kowarski Antoni (15 lat), Dziura pracownicza (Poleski Ośrodek Sztuki w Łodzi) „Zatopiona w zdrowiu”, Krupa Adrianna (18 lat), LO MD (Liceum Ogólnokształcące im. J. Dąbrowskiego w Międzychodzie) „Naturalnie zdrowe”, Podleśny Tomasz (16 lat), G10 (Gimnazjum Nr 10 im. Tadeusza Kościuszki w Rzeszowie)
     
1322 1150 1334
„Zew natury”, Strzelczyk Maja (15 lat), Dziura pracownicza (Poleski Ośrodek Sztuki w Łodzi) „W prostocie siła”, Sujka Wiktoria (10 lat), Dwójeczka (Zespół Szkolno-Przedszkolny Integracyjny nr 1 w Olkuszu) „Czas na zdrowie - rower życia”, Wasiuta Aleksandra (12 lat), CIECHOCINO (Zespół Szkół nr 2w Redzie)
     
952    
„Zdrowie - radością życia”, Węgrzyn Aleksandra (14 lat), ZSP2 (Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Wadowicach)    
     
Wyróżnienia II stopnia (20):
     
65 1353 1414
„Rowerzystka - ruch to zdrowie”, Boder Julia (12 lat), TrójkaZyr (Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Żyrardowie) „Bar””, Bodzak Karolina (14 lat), fabrykasztuki (Fabryka Sztuki w Łodzi) „Smacznie, zdrowo, kolorowo!”, Bugajski Kacper (11 lat), AktyVitalni (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jastrzębiu)
     
777 15 757
„W cenie ruch i żywienie”, Duchnowska Adrianna (12 lat), SP9 (Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży) „Żeglarz”, Gajos Zofia (16 lat), ILO (I LIceum Ogólnokształcące w Dzierżoniowie) „Czas na zdrowie-Jabłko ma moc”, Golus Natalia (12 lat), psp.zakrzew (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Zakrzewie)
     
837 838 95
„Dbamy o zdrowie”, Jabłońska Ewa (14 lat), Gim.Chrobry (Powiatowe Gimnazjum Dwujęzyczne w Kłodzku) „Góra zdrowia”, Kasprzyk Bartosz (13 lat), Brzezie (Zespół Szkół Specjalnych w Brzeziu) „Czas na zdrowie”, Kłosowski Rafał (18 lat), zszkurzetnik (Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku)
     
316 1152 266
„Piłka w bramce”, Kościnska Natalia (14 lat), Miejski Ośrodek Kultury (Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie) „Żyjemy smacznie i zdrowo”, Krekora Zuzanna (12 lat), Kornel (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 w Radomiu) „Zdrowy duch”, Maślanka Angelika (17 lat), zspstaporkow (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Staporkowie)
     
869 453 80
„Dwa światy”, Ogorzałek Karolina (13 lat), Zaczernie (Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Zaczerniu) „Owocowo”, Ordak Gabriela (11 lat), sianowska jedynka (Szkoła Podstawowa nr 1 w Sianowie) „Gaja”, Owczarek Amelia (12 lat), SP Horyniec (Szkoła Podstawowa im. M. J. Piłsudskiego w Horyńcu-Zdroju)
     
363 651 720
„Owocowe szaleństwo”, Prabucki Kamil (17 lat), Ośrodek (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego we Włodawie) „Żyj zdrowo”, Protasiuk Klaudia(12 lat), Baranowo (Zespół Szkół w Baranowie) „Zdrowy styl życia”, Stępień-Dąbrowska Waleria (14 lat), Łączniczki AK (Gimnazjum nr 1 im. Łączniczek Armii Krajowej w Józefowie)
     
286 1148  
„Przez sport do gwiazd”, Stryczek Magdalena (14 lat), Munina (Gimnazjum w Muninie) „Skok po zdrowie”, Szpala Emilia (14 lat), PMTARNOW (Pałac Młodzieży w Tarnowie)  

 

Do góry