Współpraca

Zapraszamy do współpracy organizacje pozarządowe, przedsiębiorstwa, przedstawicieli administracji publicznej i świata mediów, w ramach:

• promocji i wsparcia rekrutacji do poszczególnych projektów
  • wymiany doświadczeń oraz konsultacji merytorycznych, związanych z programami naszej organizacji
  • współorganizacji i współfinansowania wybranych konkursów edukacyjnych

UWAGA! Odpowiadamy jedynie na wybrane zapytania dotyczące współpracy.
Nie przyznajemy środków na działalność organizacji pozarządowych w oparciu o przesłane oferty sponsoringowe
oraz listy z prośbą o
dotacje.

Zachęcamy do kontaktu.

Więcej informacji:

tel. 22 532 71 94

Wolontariat

Pracowników Banku Ochrony Środowiska oraz inne zainteresowane osoby zapraszamy do włączenia się w prace Fundacji. W ramach naszych programów chętnie korzystamy z pomocy wolontariuszy i praktykantów.

Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w działania Fundacji BOŚ do tej pory – członkiniom i członkom Rady Fundacji, pracowniczkom i pracownikom Banku Ochrony Środowiska S.A., którzy nieodpłatnie służą Fundacji swoją specjalistyczną wiedzą oraz umiejętnościami.

Zachęcamy do promowania naszych projektów i konkursów wśród rodziny, znajomych, społeczności szkolnej.

Więcej informacji:
tel. 22 532 71 94

Przypominamy, że Fundacja wspiera wolontariat pracowników Grupy Banku Ochrony Środowiska.

Więcej informacji na stronie programu Wolontariat oraz w panelu www.mikrodotacje.fundacjabos.pl