;22 532 71 92  22 532 71 94

GREEN DAYS 2018 - ZAPRASZAMY NA STOISKO FUNDACJI

22 marca 2018

20180322 162202Już w najbliższy weekend, tj. 23-25 marca, zapraszamy wszystkich naszych sympatyków na Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu „Green Days”. Impreza, w której udział weźmie Fundacja BOŚ odbędzie się w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

Targi „Green Days” to doskonała okazja, aby znaleźć wszystko, co potrzebne do przygotowania pięknego i profesjonalnego ogrodu oraz profesjonalnej i amatorskiej uprawy roślin, drzew i krzewów. Wystawcami będą architekci krajobrazu i projektanci ogrodów, producenci i dystrybutorzy roślin ogrodowych, kwiatów, sprzętu ogrodniczego, a także wyposażenia: mebli, ogrodzeń, rzeźb, ogrodowych, fontann i oświetlenia ogrodowego. Zaprezentowana zostanie także „miodowa” żywność, suplementy i kosmetyki.

 Szczególnie zachęcamy do odwiedzenia stoiska Fundacji BOŚ, które znajdować się będzie w Strefie Relaksu. Podczas trzech dni targowych zaprezentujemy efekty realizacji projektu „Zielona ławeczka”. Dzięki projektowi grantowemu pomogliśmy mieszkańcom polskich miast stworzyć już 65 osiedlowych ogrodów. Co ważne, ogrody tworzone są z inicjatywy samych mieszkańców, według ich pomysłów i ich własnymi rękami. Fundacja BOŚ zapewnia ich finansowanie i oferuje wsparcie merytoryczne. Właśnie rozpoczęliśmy kolejną edycję, więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.zielonalaweczka.pl. Na stoisku Fundacji będzie także możliwość uzyskania porad nt. projektowania ogrodów. Profesjonalnych wskazówek udzielą Wam pracownicy i studenci Katedry Architektury Krajobrazu i Katedry Stuki Krajobrazu z Wydziału Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu SGGW.

 Nie zapominamy też o dzieciach. Zaplanowaliśmy dla nich mini konkursy plastyczne z nagrodami.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Do góry