Pyszne przepisy na Wielkanoc od Fundacji BOŚ

26 marca 2018

PG wielkanoc www fbos 01Przygotujcie wielkanocne śniadanie razem z nami! Zapraszamy na portal PlanujeGotuje.pl po nowe pyszne przepisy!

Święta Wielkanocne coraz bliżej, a my wyczekujemy nie tylko cieplejszych dni, spotkań z rodziną, ale również pysznych potraw na suto zastawionym stole. W tym roku możecie urozmaicić świąteczny stół nowymi pomysłami. Szczególnie polecamy własnoręczne przygotowanie domowego majonezu! Mamy dla Was nawet wersję wegańską! Dla łasuchów punktem obowiązkowym w tym roku jest wielkanocna pascha! To pyszny deser przygotowywany ze świeżego mleka z dodatkiem żółtek i bakalii. Jeśli ktoś nie próbował, nie ma na co czekać. Naprawdę warto!

Po świątecznym śniadaniu wybierzmy się na przechadzkę. Pogoda coraz śmielej zachęca do długich spacerów, wycieczek rowerowych i innych atrakcji na świeżym powietrzu.

Życzymy zdrowego i pysznego świętowania!

Zespół Fundacji BOŚ

wielkanocna pascha salatka makaronowa dla gosci jajka faszerowane