Dołącz do nas

Zapraszamy do współpracy organizacje pozarządowe, przedsiębiorstwa, przedstawicieli administracji publicznej i świata mediów, w ramach:

• promocji i wsparcia rekrutacji do poszczególnych projektów
  • wymiany doświadczeń oraz konsultacji merytorycznych, związanych z programami naszej organizacji
  • współorganizacji i współfinansowania wybranych konkursów edukacyjnych

UWAGA! Odpowiadamy jedynie na wybrane zapytania dotyczące współpracy. Nie przyznajemy środków na działalność organizacji pozarządowych w oparciu o przesłane oferty sponsoringowe oraz listy z prośbą o dotacje.

Kontakt: 507 006 579,  biuro@fundacjabos.pl

WOLONTARIAT

Pracowników Banku Ochrony Środowiska oraz inne zainteresowane osoby zapraszamy do włączenia się w prace Fundacji. W ramach naszych programów chętnie korzystamy z pomocy wolontariuszy i praktykantów.

Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w działania Fundacji BOŚ do tej pory – członkiniom i członkom Rady Fundacji, pracowniczkom i pracownikom Banku Ochrony Środowiska S.A., którzy nieodpłatnie służą Fundacji swoją specjalistyczną wiedzą oraz umiejętnościami.

Zachęcamy do promowania naszych projektów i konkursów wśród rodziny, znajomych, społeczności szkolnej.

Kontakt: 507 006 579, biuro@fundacjabos.pl

Przypominamy, że Fundacja wspiera wolontariat pracowników Grupy Banku Ochrony Środowiska.

Więcej informacji na stronie programu Wolontariat oraz w panelu www.mikrodotacje.fundacjabos.pl